melty Future Awards 2016: Przygotujcie się na kolejną dawkę emocji!

melty Future Awards 2016 tuż, tuż!
Ecrit par

Kolejna emocjonująca edycja melty Future Awards zbliża się wielkimi krokami! Już niebawem na naszej stronie internetowej ogłosimy ostateczną listę polskich nominowanych w kategorii „Cool Is Everywhere” – zwycięzca zostanie wybrany dzięki Waszym głosom!

Kolejna edycja melty Future Awards już 16 stycznia 2016 roku w paryskim klubie Rex! Które młode polskie gwiazdy otrzymały tym razem nominację w kategorii „Cool Is Everywhere”?Zdecydowaliście o tym właśnie Wy! Dzięki Waszym licznym głosom spośród 8 wstępnie wyselekcjonowanych przez nas kandydatów (Zuzanna Borucka, Littlemooonster96, JDabrowsky, reZigiusz, Red Lipstick Monster, PaniEkscelencja i Stuu Games) do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się pięcioro z nich. Ostateczną listę przyszłorocznych nominowanych poznacie – uwaga, uwaga - we wtorek, 24 listopada!

Już dzień później (25.11) na naszej stronie internetowej zostanie uruchomiona specjalna platforma do głosowania, za pomocą której będziecie mogli wesprzeć swojego faworyta w zaciętej walce o statuetkę melty Future Awards 2016. Warto dodać, że - podobnie jak w zeszłym roku - polscy meltynauci będą mieli również możliwość oddania głosu w kategoriach „Międzynarodowa Nagroda Specjalna – Kobieta” oraz „Międzynarodowa Nagroda Specjalna – Mężczyzna”. Redakcja melty gorąco liczy na Waszą aktywność! :)

Źródło: melty - Źródło zdjęć/wideo: Facebook/Instagram, melty.fr