Pamiętniki Wampirów sezon 7: Odcinek 10, zobacz trailer „Hell Is Other People”!

Zobacz trailer 10. odcinka 7. sezonu "Pamiętników Wampirów"!
Ecrit par

10. odcinek 7. sezonu “Pamiętników Wampirów” będzie miał swoją premierę dopiero pod koniec stycznia przyszłego roku…! Co wydarzy się w epizodzie zatytułowanym „Hell Is Other People”? Zobaczcie trailer!

Za nami premiera 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”, który zakończył się naprawdę poruszającymi scenami – jak pamiętamy, dusze ugodzonych magicznym mieczem braci Salvatore zostały uwięzione w okrytym prawdziwie złą sławą Kamieniu Feniksa… Co dalej z głównymi bohaterami „TVD”? Tego dowiemy się dopiero w piątek, 29 stycznia 2016 roku, kiedy światło dzienne ujrzy epizod zatytułowany „Hell Is Other People”! Na szczęście mamy już do dyspozycji trailer „Mid-season premiere”, który uchyla nam rąbka tajemnicy na temat losu Damona i Stefana – wideo znajdziecie poniżej…

Przypomnijmy, że prace nad 10. odcinkiem 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” prawie „zabiły” Iana Somerhaldera! 36-letni przystojniak wcielający się w rolę Damona wyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że przy kręceniu epizodu „Hell Is Other People” stracił nie tylko ogromne pokłady energii fizycznej i psychicznej, ale także kilka kilogramów wagi… Cóż, mamy nadzieję, że jego poświęcenie było warte zachodu! Jeśli nie chcesz przegapić żadnego newsa o 7. sezonie „pamiętników Wampirów”, dołącz do nas na Facebooku i Twitterze :)

Źródło: CW - Źródło zdjęć/wideo: CW