Pamiętniki Wampirów sezon 7: Odcinek 9, Valerie i Mary-Louise we fragmencie „Cold as Ice”!

Zobacz fragment 9. odcinka 7. sezonu "Pamiętników Wampirów"!
Ecrit par

Już dziś światło dzienne ujrzy 9. odcinek 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”! Zobaczcie fragment epizodu zatytułowanego „Cold as Ice” z rozmową Valerie i Mary-Louise…

„Cold as Ice” to już ostatni odcinek pierwszej połowy 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” – przygotujcie się więc na potężne emocje…! Stacja CW opublikowała właśnie sneak peek wyczekiwanego „Mid-season finale”, w którym możemy zobaczyć fragment rozmowy Mary-Louise i Valerie. Jak pamiętamy z epizodu „Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me”, ukochana Nory nie uwierzyła w szokującą historię heretyckiej „siostry” i otwarcie wsparła Juliana, narażając się tym samym swojej świeżo upieczonej narzeczonej… Zobaczcie wideo!

We fragmencie 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” możemy zobaczyć, że Mary-Louise pyta Valerie o Norę, lecz dziewczyna nie zdradza niczego na jej temat. Mary-Louise oskarża wówczas swoją rozmówczynię o spowodowanie rozłamu w heretyckiej „rodzinie” Lily, przyznając zarazem, że nie za bardzo rozumie, dlaczego dziewczyna czekała tak długo, aby podzielić się swoją tragiczną historią. „Wiesz, zawsze sądziłam, że to ty jesteś tą miłą i masz serce. Chyba jednak się myliłam. Nora rozkwitnie bez ciebie” – odpowiada jej Valerie… Co o tym sądzicie?

Źródło: CW - Źródło zdjęć/wideo: CW