Gra o Tron sezon 6: Pierwsze ujęcia Daenerys, Cersei i Ramsaya w nowym teaserze HBO!

Ecrit par

Amerykański oddział HBO zaprezentował właśnie nowy spot reklamujący przyszłoroczną ramówkę stacji! Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć „Gry o Tron” – zobaczcie pierwsze ujęcia Daenerys, Cersei i Ramsaya prosto z 6. sezonu kultowego serialu…

HBO już od kilkunastu dni kusi fanów „Gry o Tron” zapowiedziami powrotu Jona Snow do serialu – teoretycznie „martwego” bohatera możemy oglądać nie tylko na plakacie promującym 6. sezon „GoT”, ale także w teaserze nowych odcinków. Tym razem amerykański oddział stacji postanowił skupić się jednak na innych serialowych postaciach – w zaprezentowanym właśnie spocie reklamującym przyszłoroczną ramówkę HBO mamy okazję zobaczyć premierowe ujęcia Daenerys Targaryen, Cersei Lannister i Ramsaya Boltona prosto z najnowszej serii!

W teaserze (a dokładniej między 2:15 a 2:18) widzimy zatroskaną „Matkę Smoków” na wygnaniu, Ramsaya przewodzącego swojej armii (czyżby szykował się już do wielkiej bitwy, w której stanie naprzeciw Jona Snow?) oraz krótkowłosą Cersei czule przytulającą Tommena. Cóż, złośliwi stwierdzą, że to tylko skromne 4 sekundy, ale powiedzmy sobie szczerze – to i tak więcej, niż mogliśmy zobaczyć do tej pory! Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na zwiastun 6. sezonu „Gry o Tron” z prawdziwego zdarzenia… Jeśli nie chcesz przegapić żadnego newsa o 6. sezonie „Gry o Tron”, dołącz do nas na Facebooku i Twitterze :)

Źródło: HBO