Harry Potter: Casting do 8. części sagi rozpoczęty!

Ecrit par

Prace nad 8. częścią sagi o Harrym Potterze nabierają tempa! Z najnowszych informacji wynika, że twórcy sztuki „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” organizują już pierwsze castingi… Więcej szczegółów tutaj!

Jak już wiecie dzięki melty.pl, sztuka teatralna „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” została oficjalnie uznana za 8. część sagi o słynnym czarodzieju! I choć w przyszłym roku na deskach londyńskiego West Endu nie zobaczymy co prawda Daniela Radcliffe’a (aktor wyznał niedawno, że „nie jest już częścią tego świata”), możemy być pewni, że nowe dzieło firmowane nazwiskiem J. K. Rowling zrobi prawdziwą furorę. Z najnowszych informacji wynika, że twórcy „Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka” organizują już pierwsze castingi do swojej sztuki! Jakie dokładnie wymagania muszą spełniać chętni?

Brytyjska agencja modelek Signature Model Management zamieściła ostatnio na swoim Facebooku ogłoszenie skierowane do „dziewcząt powyżej 14. roku życia, o wzroście 150-165 cm”, pragnących wziąć udział w przygotowywanej sztuce o Harrym Potterze. Część Potteromaniaków już zaczęła spekulować, że może chodzić o role Rose Weasley (córki Rona i Hermiony), Lily Potter (córki Harry’ego i Ginny), a nawet córek Billa, George’a lub Percy’ego Weasleyów! Bardzo ogólny opis castingu zdaje się jednak sugerować, że twórcy „Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka” szukają „po prostu” statystek. Z niecierpliwością czekamy na kolejne newsy! Co o tym sądzicie?

Źródło: Facebook