Harry Potter: “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” będą jak “Czara Ognia”!

Ecrit par

Zastanawiacie się, czy „Fantastyczne zwierzęta” będą w jakiś sposób przypominały kultowy cykl filmów o Harrym Potterze? Producent David Heyman zdradza, że nowa trylogia inspirowana czarodziejskim światem J. K. Rowling przywiedzie Wam na myśl… „Czarę Ognia”! Więcej szczegółów tutaj…

Jak już wiecie dzięki melty.pl, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to nowa trylogia osadzona w czarodziejskim świecie wykreowanym na kartach książek J. K. Rowling. Czy ten kolejny „magiczny” cykl filmów , skupiający się na postaci magizoologa Newta Skamandera (Eddie Redmayne) i jego podróży do Stanów Zjednoczonych, ma szansę powtórzyć sukces kultowej serii o Harrym Potterze? Są na to spore szanse – tym bardziej, że według zapewnień producenta Davida Heymana fani znajdą w nowych dziełach wszystkie najlepsze cechy czwartej części sagi, czyli „Harry’ego Pottera i Czary Ognia”!

„’Fantastyczne zwierzęta’ mają urok czwartej części” – zdradził Heyman w wywiadzie z portalem Entertainment Weekly, tłumacząc: „Nasze dzieło będzie jak ‘Czara Ognia’. Mike (Newell, reżyser „HPiCO”- przyp. red.) powiedział kiedyś, że jego film przypomina indyjski musical – tego akurat nie mam na myśli, mówiąc o ‘Fantastycznych zwierzętach’, ale na pewno udało nam się zawrzeć w naszym dziele charakterystyczny dla ‘Czary Ognia’ humor. ‘Fantastyczne zwierzęta’ mają w sobie dawkę komedii romantycznej i sporo ludzkiego, naturalnego humoru. Davidowi (Yatesowi, reżyserowi ‘Fantastycznych zwierząt” – przyp. red.) zależy na przedstawianiu prawdziwych, ludzkich momentów. Nie chodzi tu tylko o gagi - on stara się osadzić je w rzeczywistości. ‘Fantastyczne zwierzęta’ są zabawne, z wielkim sercem i dozą mroku".... Premiera pierwszej części „Fantastic Beasts” zapowiedziana jest na 18 listopada 2016 r.! Co o tym sądzicie?

Źródło: Entertainment Weekly