Harry Potter: “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, Eddie Redmayne zdradza, że część bestii w filmie będzie… prawdziwa!

Ecrit par

W ostatnim wywiadzie dla Wall Street Journal Eddie Redmayne opowiedział o pracy nad „Fantastycznymi zwierzętami”! Odtwórca roli Newta Skamandera zdradził między innymi, że część jego filmowych „podopiecznych” wcale nie będzie wygenerowana komputerowo… melty.pl ma dla Was więcej szczegółów!

Dzięki melty.pl wiecie już, że „Fantastyczne zwierzęta” będą nieco przypominać „Harry’ego Pottera i Czarę Ognia” – przynajmniej, jeśli chodzi o humor! Nie da się jednak ukryć, że nowa trylogia inspirowana twórczością J. K. Rowling odkryje przed nami zupełnie nieznane nam wcześniej elementy czarodziejskiego świata. Mowa oczywiście o dziesiątkach magicznych stworzeń, które główny bohater Newt Skamander ukrywa ponoć w swojej tajemniczej walizce! Odtwórca roli angielskiego magizoologa, Eddie Redmayne, przyznał niedawno w wywiadzie dla Wall Street Journal, że na planie filmu musiał stanąć twarzą w twarz z… prawdziwymi zwierzętami!

„W filmie nie zabraknie żywych zwierząt” – zdradza 33-letni gwiazdor, dodając: ”Dan Fogler (odtwórca roli Jacoba Kowalskiego, przyjaciela Newta – red.) i ja musieliśmy raz skonfrontować się na planie z olbrzymimi wężami. Zapytaliśmy: ‘Chwileczkę, nie możemy ich po prostu wygenerować komputerowo…?” Cóż, podejrzewamy, że negocjacje obydwu aktorów raczej nie wypaliły… Eddie Redmayne nie ukrywa jednak, że - pomimo swojej wyraźnej niechęci do węży - jest dumny z uczestnictwa w „magicznym” przedsięwzięciu! „Czuję się bardzo szczęśliwy, że mogę być tego częścią. J. K. Rowling wykreowała naprawdę niesamowite postacie, kocham stworzony przez nią świat i jej wyobraźnię” – wyznał filmowy Newt… Co o tym sądzicie?

Źródło: Wall Street Journal