Harry Potter: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, zobacz trailer filmu!

Ecrit par

Trailer „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć” właśnie ujrzał światło dzienne! Zobaczcie pierwsze ujęcia z wyczekiwanego filmu inspirowanego twórczością J. K. Rowling…

Wielbiciele twórczości J. K. Rowling mogą poczuć się naprawdę rozpieszczeni – w ostatnich tygodniach doczekali się nie tylko oficjalnego loga „Fantastycznych zwierząt”, ale także pierwszych zdjęć prosto z nowej trylogii inspirowanej czarodziejskim światem Harry’ego Pottera. To jednak nie wszystko – przed kilkoma chwilami światło dzienne ujrzał zwiastun wyczekiwanego filmu z Eddiem Redmayne’em w roli głównej! Jesteście gotowi na małą podróż do Nowego Jorku lat 20. wraz z brytyjskim magizoologiem Newtem Skamanderem? Wideo znajdziecie poniżej!

Jak już wiemy, Newt Skamander przybywa do Stanów Zjednoczonych z wysłużoną, skórzaną walizką, w której przechowuje pokaźną kolekcję rzadkich magicznych stworzeń. Problem w tym, że części zwierząt uda się niebawem wydostać na wolność – a nie musimy chyba dodawać, że nie brakuje wśród nich śmiertelnie niebezpiecznych osobników… Zapowiada się naprawdę intrygująco! Przypomnijmy, że premiera pierwszej części cyklu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” zaplanowana jest na listopad 2016 roku. Co o tym sądzicie?

Źródło: Warner Bros.