Ian Somerhalder gotowy na zostanie ojcem!

Ecrit par

Ian Somerhalder wyznał ostatnio w jednym z wywiadów, że nie może się już doczekać chwili, w której zostanie ojcem! melty.pl ma dla Was więcej info…

Wydawałoby się, że Ianowi Somerhalderowi do pełni szczęścia wystarczy jedynie jego ukochana żona Nikki Reed, fundacja firmowana jego nazwiskiem (ISF) oraz spora gromadka czworonożnych podopiecznych (która zresztą powiększa się z miesiąca na miesiąc – ostatnio para wspominała o tym, że chciałaby zaadoptować… świnkę). Nic bardziej mylnego! 36-letni aktor zdradził ostatnio w wywiadzie dla portalu Entertainment Tonight, że na poważnie myśli o potomku – i to do tego stopnia, że ma wrażenie, jakby… „sam już był w ciąży” (ciekawe, co na to Nikki)!

Zapytany o to, czy czuje się gotowy na zostanie ojcem, Ian Somerhalder odpowiedział: „O tak, zdecydowanie!”. Aktor nie ukrywa, że jego entuzjazm w kwestii rodzicielstwa wynika przede wszystkim ze świetnych relacji z Nikki, za którą szaleje już od ponad roku. „Nie ma nic wspanialszego, niż poczucie szczęścia i bezpieczeństwa” – zapewnia przystojniak. I dodaje: „To dość szalone, wydać dziecko na ten burzliwy i zwariowany świat, ale naprawdę nie mogę się już tego doczekać”… My także! Jeśli nie chcesz przegapić żadnego newsa o Ianie Somerhalderze i Nikki Reed, dołącz do nas na Facebooku i Twitterze :)

Źródło: Entertainment Tonight