Ian Somerhalder: Jeden z odcinków 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” prawie by go „zabił”!

Ecrit par

W niedawnym wywiadzie dla telewizji WGNO Ian Somerhalder wyznał, że praca nad jednym z odcinków 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” „prawie by go zabiła”! O co dokładnie chodzi? melty.pl ma dla Was więcej szczegółów…

Ani się nie obejrzeliśmy, a już prawie połowa 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” za nami! Mimo głośnego odejścia z serialu Niny Dobrev widzowie wciąż z wypiekami na twarzach śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, borykających się aktualnie z sąsiedztwem bandy Heretyków… A co o nowej porcji odcinków „TVD” sądzi odtwórca roli Damona Salvatore, Ian Somerhalder? W ostatnim wywiadzie dla amerykańskiej telewizji WGNO 36-letni aktor nie krył swojego zadowolenia z kierunku, jaki obrał serial. „To, co w tym sezonie jest naprawdę fajne, to nowa forma epizodów – każdy z nich rozpoczynamy scenami z przyszłości. To pozwala nam zobaczyć, na jakim etapie bohaterowie będą za 3 lata i co dzieje się u nich teraz. Poza tym, im dalej w sezon, tym odcinki stają się lepsze” – powiedział Ian, przyznając zarazem, że praca nad jednym z nich… prawie by go „zabiła”!

„Właśnie nakręciliśmy odcinek 10. Prawie mnie to zabiło. Od poniedziałku do piątku straciłem 3 kilo. Jestem bardzo wdzięczny mojej wspaniałej żonie za to, że dbała o mnie i pilnowała, abym wystarczająco dużo jadł i spał. Zużyłem ogromne pokłady energii, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Ale odcinek jest naprawdę fenomenalny” – zdradził Ian Somerhalder, podkreślając, że zobaczymy tam sporo interesujących retrospekcji z udziałem Damona. 10. odcinek 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne dopiero pod koniec stycznia 2016 roku – pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość…! Co o tym sądzicie?

Źródło: WGNO