melty Future Awards 2016: Poznaj listę nominowanych!

Ecrit par

Kto tym razem stanie do walki o statuetki melty Future Awards? Mamy wielki zaszczyt przedstawić Wam listę nominowanych w trzech kategoriach przyszłorocznych MFA – zajrzyjcie tutaj!

Już wszystko jasne – znamy pełną listę nominowanych przyszłorocznych melty Future Awards! Kto powalczy o statuetkę w kształcie litery „Y” w najbardziej „polskiej” kategorii MFA 2016, czyli „Cool is Everywhere”? Z przyjemnością informujemy Was, że do ostatecznej rozgrywki zakwalifikowali się Zuzanna Borucka, JDabrowsky, Littlemooonster96, reZigiusz i Ajgor Ignacy. Przygotujcie się na emocjonującą rywalizację! Ale to nie wszystko – Internauci znad Wisły będą mogli wybrać swoich faworytów także w kategoriach „Międzynarodowa Nagroda Specjalna - Kobieta” oraz „Międzynarodowa Nagroda Specjalna – Mężczyzna”…

Wśród nominowanych pań znalazły się Chloë Grace Moretz, Zoella, Cara Delevingne, Johanna Brady i Little Mix. Panowie mający szansę na nasze wyjątkowe wyróżnienie to Cameron Dallas, Cody Christian, Freddie Stroma, Nash Grier i Alfie Deyes! Nie możecie się doczekać, aby wesprzeć Waszych faworytów w walce o statuetkę melty Future Awards 2016? Mamy dla Was dobrą wiadomość - głosowanie już się rozpoczęło i potrwa aż do początku lutego! Pokażcie Waszym idolom, na co Was stać :) Co o tym sądzicie?

Źródło: melty