melty Future Awards 2016: Przygotujcie się na kolejną dawkę emocji!

Ecrit par

Kolejna emocjonująca edycja melty Future Awards zbliża się wielkimi krokami! Już niebawem na naszej stronie internetowej ogłosimy ostateczną listę polskich nominowanych w kategorii „Cool Is Everywhere” – zwycięzca zostanie wybrany dzięki Waszym głosom!

Kolejna edycja melty Future Awards już 16 stycznia 2016 roku w paryskim klubie Rex! Które młode polskie gwiazdy otrzymały tym razem nominację w kategorii „Cool Is Everywhere”?Zdecydowaliście o tym właśnie Wy! Dzięki Waszym licznym głosom spośród 8 wstępnie wyselekcjonowanych przez nas kandydatów (Zuzanna Borucka, Littlemooonster96, JDabrowsky, reZigiusz, Red Lipstick Monster, PaniEkscelencja i Stuu Games) do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się pięcioro z nich. Ostateczną listę przyszłorocznych nominowanych poznacie – uwaga, uwaga - we wtorek, 24 listopada!

Już dzień później (25.11) na naszej stronie internetowej zostanie uruchomiona specjalna platforma do głosowania, za pomocą której będziecie mogli wesprzeć swojego faworyta w zaciętej walce o statuetkę melty Future Awards 2016. Warto dodać, że - podobnie jak w zeszłym roku - polscy meltynauci będą mieli również możliwość oddania głosu w kategoriach „Międzynarodowa Nagroda Specjalna – Kobieta” oraz „Międzynarodowa Nagroda Specjalna – Mężczyzna”. Redakcja melty gorąco liczy na Waszą aktywność! :)

Źródło: melty