Nina Dobrev w krótkich blond włosach! Zmiana stylu? (Zdjęcie)

Ecrit par

Nina Dobrev wrzuciła ostatnio na swój Instagram zdjęcie, na którym możemy ją zobaczyć w krótkich blond włosach! Czyżby aktorka zdecydowała się na radykalną metamorfozę? melty.pl ma dla Was więcej szczegółów…

Długie, brązowe, lekko falujące włosy to od wielu lat prawdziwy znak rozpoznawczy Niny Dobrev, a zarazem granej przez nią do niedawna postaci Eleny Gilbert z „Pamiętników Wampirów”. 26-letnia aktorka doczekała się nawet swojej sobowtórki, obdarzonej – rzecz jasna – podobną burzą czekoladowych pukli! Czyżby jednak Ninie w końcu znudził się ten odwieczny look? Z opublikowanego ostatnio na Instagramie zdjęcia możemy wywnioskować, że seksowna gwiazda przeszła totalną włosową metamorfozę… Spójrzcie tylko!

Bez paniki – komentarz do zdjęcia wyjaśnia, że wcale nie chodzi tutaj o żadne radykalne fryzjerskie cięcia! „Jestem całkiem pewna, że we włosach Domhnalla Gleesona wyglądam lepiej, niż on sam. I najwyraźniej mam też znacznie więcej wolnego czasu na planie, niż on” – napisała żartobliwie Nina Dobrev. Krótka blond czupryna jest więc po prostu peruką należącą do jej kolegi z planu komedii romantycznej „Crash Pad”, do którego zdjęcia kręcone są aktualnie w Vancouver! Odetchnęliśmy z ulgą… Fakt, Nina wciąż wygląda sexy, ale chyba jednak wolimy ją w dotychczasowej fryzurze! Czy według Was Nina Dobrev powinna przejść włosową metamorfozę?

Źródło: Instagram