Nina Dobrev wynajęła luksusową posiadłość na Święta!

Ecrit par

Nina Dobrev spędzi tegoroczne Święta w prawdziwie bajkowej atmosferze! 26-letnia aktorka wynajęła za pośrednictwem serwisu Airbnb luksusową posiadłość w Utah, wartą 5 tysięcy dolarów za noc… melty.pl ma dla Was więcej szczegółów!

Nina Dobrev i Austin Stowell są szczęśliwą parą już od ponad pół roku i wszystko wskazuje na to, że swoje pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia spędzą w naprawdę wyjątkowej atmosferze. Jak donosi magazyn People, 26-letnia aktorka wynajęła za pośrednictwem serwisu Airbnb luksusową posiadłość w mieście Coalville w amerykańskim stanie Utah, wartą – bagatela – 5 tysięcy dolarów za noc! Do zakochanych ma także dołączyć rodzina Niny, która może się spodziewać prawdziwie królewskiego przyjęcia…

„Nina już nie może się doczekać, aby z pomocą ukochanego przygotować wielką świąteczną kolację dla swoich bliskich we wspaniałej kuchni urządzonej z myślą o rodzinnych spotkaniach” - twierdzą źródła People. „Obydwoje są bardzo podekscytowani możliwością spędzenia tegorocznej Gwiazdki z jej rodziną w zimowej scenerii – Nina bardzo cieszy się na myśl o ‘białym’ Bożym Narodzeniu” – czytamy. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć aktorce wesołych Świąt! Co o tym sądzicie?

Źródło: People