One Direction: Liam Payne i Niall Horan o swoich postanowieniach noworocznych!

Ecrit par

Jesteście ciekawi, jakie są postanowienia noworoczne chłopaków z One Direction? Rąbka tajemnicy postanowili uchylić dla Was Liam Payne i Niall Horan – zajrzyjcie tutaj!

Rok 2016 nie będzie dla One Direction taki, jak zwykle – piosenkarze zgodnie zadecydowali bowiem o tymczasowym zawieszeniu działalności grupy i udaniu się na długi, zasłużony odpoczynek z dala od świateł reflektorów. Nie oznacza to jednak, że chłopaków czeka jedynie „słodkie nieróbstwo”! Magazyn People donosi, że Niall Horan i Liam Payne planują skorzystać z przerwy w karierze muzycznej, aby zrealizować swoje ambitne postanowienia noworoczne. O co dokładnie chodzi? Jak się okazuje, w przyszłym roku dla obydwu przystojniaków najważniejszy będzie - uwaga, uwaga - zdrowy tryb życia!

„W przyszłym roku postaram się z sukcesem trenować na siłowni. Zawsze to robię, kiedy jesteśmy w trasie, ale kiedy wracam do domu, jestem do niczego. Liczę na to, że uda mi się należycie nad sobą popracować” – zdradził 22-letni Niall. Jego kolega z 1D postawił sobie natomiast za cel… walkę z przykrym nałogiem palenia papierosów! „Spróbuję rzucić palenie. To trudne, ale naprawdę mi na tym zależy. Już najwyższy czas. Muszę w końcu dorosnąć” – wyznał Liam… Directioners (którzy zresztą kilka miesięcy temu skrytykowali swojego idola za Instagramowe zdjęcie z papierosem) nie omieszkali zaoferować swojego wsparcia – na Twitterze króluje już hashtag #YouCanDoItLiam („Uda Ci się, Liam”)... A co z noworocznymi planami pozostałych członków One Direction, zapytacie? Louis przyznał z rozbrajającą szczerością, że „nigdy nie dotrzymuje swoich postanowień”, a dla Harry’ego wciąż jest „za wcześnie”, aby o tym myśleć ;) Co o tym sądzicie?

Źródło: People