One Direction: Simon Cowell krytykuje Zayna Malika!

Ecrit par

Zayn Malik skrytykowany przez Simona Cowella! Co juror brytyjskiego X Factora zarzuca byłemu członkowi One Direction? melty.pl ma dla Was info…

Jak wiecie dzięki melty.pl, kilka tygodni temu Zayn Malik udzielił szczerego wywiadu portalowi Entertainment Weekly, w którym opisał przyczyny swojego odejścia z One Direction. „W zespole nigdy nie było tak naprawdę miejsca na moje twórcze eksperymenty (…) Jakakolwiek sugestia z mojej strony była uznawana za niedopasowaną do potrzeb grupy. Po prostu menadżerowie mieli już swój ogólny pomysł na zespół, a mnie nie do końca przekonywało to, co sprzedawaliśmy. Nie wspierałem w 100% tej muzyki. To nie byłem ja” – mówił wówczas piosenkarz… Jak się okazuje, gorzkie słowa Zayna skierowane pod adresem byłych kolegów z zespołu oraz współpracowników wyraźnie nie spodobały się „ojcu” 1D, czyli Simonowi Cowellowi!

„Sądzę, że gdyby [Zayn] przemyślałby sobie to wszystko jeszcze raz, zrewidowałby swoje poglądy – w zespole decyzje były bowiem podejmowane w sposób naprawdę demokratyczny” – powiedział juror brytyjskiego X Factora w wywiadzie dla gazety The Mirror. „To trochę niegrzeczne w stosunku do ludzi, którzy pracowali przy tworzeniu wszystkich hitów One Direction. I w stosunku do pozostałych członków zespołu” – dodał Cowell. Cóż, Harry i spółka mieli już okazję do małej „zemsty” na byłym koledze… Co o tym sądzicie?

Źródło: Mirror