Pamiętniki Wampirów sezon 7: Nowa postać w serialu uderzająco podobna do Niny Dobrev!

Ecrit par

W postać tajemniczej łowczyni wampirów, która w przyszłości rzuci się w pościg za Damonem i Stefanem, wciela się 31-letnia Leslie-Anne Huff. I nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że aktorka jest bardzo podobna do… Niny Dobrev! Przypadek?

Od premiery 1. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” na usta fanów serialu ciśnie się jedno zasadnicze pytanie – kim jest ta tajemnicza kobieta, która w przyszłości będzie ścigać braci Salvatore? Początkowe doniesienia wskazywały na niejaką Hannah, „legendarną łowczynię wampirów, która nie spocznie, dopóki nie dokona zemsty”. Dziś wiemy już, że nowa postać została ostatecznie ochrzczona imieniem Rayna, a wciela się w nią 31-letnia aktorka Leslie-Anne Huff. Co jednak najciekawsze, znana między innymi z serialu „Agenci NCIS” gwiazda jest łudząco podobna do… Niny Dobrev! Zobaczcie sami…

Czy twórcy „Pamiętników Wampirów” wybrali Leslie-Anne Huff do roli Rayny właśnie ze względu na podobieństwo do serialowej Eleny Gilbert? Producentka „TVD” Caroline Dries przekonuje w wywiadzie dla portalu TVLine, że to najzwyklejszy „zbieg okoliczności”, a Huff jest po prostu „świetną aktorką” i „idealnie nadaje się do tej roli”. Cóż, nie od dziś wiadomo, że Nina Dobrev ma w showbiznesowym światku swoje sobowtórki – przypomnijmy chociażby młodziutką Victorię Justice! Co o tym sądzicie?

Źródło: TVLine