Pamiętniki Wampirów sezon 7: Odcinek 10, zobacz trailer „Hell Is Other People”!

Ecrit par

10. odcinek 7. sezonu “Pamiętników Wampirów” będzie miał swoją premierę dopiero pod koniec stycznia przyszłego roku…! Co wydarzy się w epizodzie zatytułowanym „Hell Is Other People”? Zobaczcie trailer!

Za nami premiera 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”, który zakończył się naprawdę poruszającymi scenami – jak pamiętamy, dusze ugodzonych magicznym mieczem braci Salvatore zostały uwięzione w okrytym prawdziwie złą sławą Kamieniu Feniksa… Co dalej z głównymi bohaterami „TVD”? Tego dowiemy się dopiero w piątek, 29 stycznia 2016 roku, kiedy światło dzienne ujrzy epizod zatytułowany „Hell Is Other People”! Na szczęście mamy już do dyspozycji trailer „Mid-season premiere”, który uchyla nam rąbka tajemnicy na temat losu Damona i Stefana – wideo znajdziecie poniżej…

Przypomnijmy, że prace nad 10. odcinkiem 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” prawie „zabiły” Iana Somerhaldera! 36-letni przystojniak wcielający się w rolę Damona wyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że przy kręceniu epizodu „Hell Is Other People” stracił nie tylko ogromne pokłady energii fizycznej i psychicznej, ale także kilka kilogramów wagi… Cóż, mamy nadzieję, że jego poświęcenie było warte zachodu! Jeśli nie chcesz przegapić żadnego newsa o 7. sezonie „pamiętników Wampirów”, dołącz do nas na Facebooku i Twitterze :)

Źródło: CW