Pamiętniki Wampirów sezon 7: Odcinek 9, Valerie i Mary-Louise we fragmencie „Cold as Ice”!

Ecrit par

Już dziś światło dzienne ujrzy 9. odcinek 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”! Zobaczcie fragment epizodu zatytułowanego „Cold as Ice” z rozmową Valerie i Mary-Louise…

„Cold as Ice” to już ostatni odcinek pierwszej połowy 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” – przygotujcie się więc na potężne emocje…! Stacja CW opublikowała właśnie sneak peek wyczekiwanego „Mid-season finale”, w którym możemy zobaczyć fragment rozmowy Mary-Louise i Valerie. Jak pamiętamy z epizodu „Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me”, ukochana Nory nie uwierzyła w szokującą historię heretyckiej „siostry” i otwarcie wsparła Juliana, narażając się tym samym swojej świeżo upieczonej narzeczonej… Zobaczcie wideo!

We fragmencie 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” możemy zobaczyć, że Mary-Louise pyta Valerie o Norę, lecz dziewczyna nie zdradza niczego na jej temat. Mary-Louise oskarża wówczas swoją rozmówczynię o spowodowanie rozłamu w heretyckiej „rodzinie” Lily, przyznając zarazem, że nie za bardzo rozumie, dlaczego dziewczyna czekała tak długo, aby podzielić się swoją tragiczną historią. „Wiesz, zawsze sądziłam, że to ty jesteś tą miłą i masz serce. Chyba jednak się myliłam. Nora rozkwitnie bez ciebie” – odpowiada jej Valerie… Co o tym sądzicie?

Źródło: CW