Pamiętniki Wampirów sezon 7: Odcinek 9, zobacz trailer „Cold as Ice”!

Ecrit par

W najbliższy czwartek czeka nas premiera 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”! Co wydarzy się w „Mid-season finale” zatytułowanym „Cold as Ice”? Zobaczcie trailer!

W 8. odcinku 7. sezonu „Pamiętników Wampirów” byliśmy świadkami śmierci Lily Salvatore, która zdecydowała się na najbardziej desperacki krok, aby uniknąć okrutnego dylematu postawionego jej przez Juliana. Niestety, bohaterce nie udało się pociągnąć bezwzględnego kochanka za sobą – wszak łączące ich zaklęcie zostało wcześniej zdjęte przez Mary-Louise… Czy Juliana dosięgnie w końcu sprawiedliwość? Możliwe, że dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, kiedy światło dzienne ujrzy ostatni odcinek pierwszej połowy 7. sezonu „The Vampire Diaries”, zatytułowany „Cold as Ice”! Trailer epizodu możecie zobaczyć poniżej…

Macie ochotę na więcej szczegółów? Oto oficjalny opis fabuły 9. odcinka 7. sezonu „Pamiętników Wampirów”: „Poszukiwania Juliana wśród świątecznej atmosfery prowadzą Damona i Stefana do małego miasteczka nieopodal Mystic Falls. Bonnie prosi o pomoc Norę w przygotowywaniu świątecznych paczek na Whitmore College – między obydwiema bohaterkami nawiązuje się zaskakująca przyjaźń. Caroline stara się wieść życie ciężarnej wampirzycy, a Alaric niepokoi się, że ciąża oddziałuje na nią znacznie bardziej, niż wynikałoby to z jej zapewnień. Poróżniony z Damonem Stefan jest zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce, wywołując tragiczny łańcuch wydarzeń, które na zawsze zmienią ich życie”… Jeśli nie chcesz przegapić żadnego newsa o 7. sezonie „Pamiętników Wampirów”, dołącz do nas na Facebooku i Twitterze :)

Źródło: CW