SA Wardęga: „Psiakobus”, nowe wideo w szczytnym celu!

Ecrit par

Sylwester Wardęga postanowił wykorzystać swoją ogromną popularność w prawdziwie szczytnym celu ! Dochód z jego najnowszego filmiku zatytułowanego „Psiakobus” zostanie przekazany na pomoc schroniskom dla zwierząt. Wideo znajdziecie oczywiście na melty.pl…

Swoim filmikiem „Mutant Giant Spider Dog” Sylwesterowi Wardędze udało się rozbawić (i przestraszyć) miliony Internautów z całego świata. Nie da się ukryć, że to dziś najbardziej rozpoznawalny polski Youtuber, a każde wideo, nad którym pracuje, wyczekiwane jest z niecierpliwością przez coraz większą liczbę miłośników jego szalonej twórczości. Mamy zresztą dla nich świetną wiadomość - światło dzienne ujrzał właśnie najnowszy filmik spod znaku SA Wardęga, „W4rdoge – CatDog – Psiakobus”! Tym razem prankster postanowił wykorzystać swoją ogromną popularność w prawdziwie szlachetnym celu… Zobaczcie !

Nowe wideo króla Youtube'a SA Wardęgi zostało nakręcone w schronisku na psów. Możemy tutaj zobaczyć całą masę czworonogów tęsknie spoglądających zza krat przytułku… Przyznajemy, że widok ściska za serce ! Zwierzęta rozweselają się dopiero, kiedy na miejsce podjeżdża swoim oryginalnym „Psiakobusem” sam Youtuber, który (oczywiście w przebraniu psa) karmi je i wyprowadza na spacer. Najbardziej godna podziwu jest jednak idea towarzysząca filmikowi : „Jeśli chcecie wesprzeć akcję, nie musicie wysyłać pieniędzy, wystarczy, że UDOSTĘPNICIE video. Wszystkie dochody z reklam zostaną przekazane na pomoc schroniskom i kolejne wyprawy Psiakobusa” – napisał na Facebooku SA Wardęga. Na co więc jeszcze czekacie ? ! Co sądzicie o tej akcji SA Wardęgi?

Źródło: Youtube