Teoria Wielkiego Podrywu sezon 9: Odcinek 10, Sheldon i Amy znowu razem w „The Earworm Reverberation”?

Ecrit par

„Shamy” – reaktywacja? Wszystko wskazuje na to, że tak! melty.pl ma dla Was garść spoilerów z 10. odcinka 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” – zajrzyjcie tutaj!

Jak już wiecie dzięki melty.pl, 10. odcinek 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” ujrzy światło dzienne w najbliższy czwartek, 10 grudnia! Spoilery głoszą, że zasmucona ostatnim wyznaniem Sheldona Amy ponownie umówi się na randkę z Dave’em, który - przypomijmy - ma fioła na punkcie jej byłego chłopaka… Nie oznacza to jednak wcale, że para „Shamy” to już przeszłość! Z najnowszych doniesień wynika, że w epizodzie „The Earworm Reverberation” związek aspołecznego geniusza i sympatycznej neurobiolożki zostanie reaktywowany… W jaki sposób do tego dojdzie?

W 10. odcinku 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” Sheldon nie będzie mógł pozbyć się z głowy pewnej piosenki. W końcu zda sobie sprawę, że „natrętny” kawałek opowiada o nim i o jego byłej dziewczynie! „Shelly” postanowi odwiedzić Amy w jej mieszkaniu i, nie zważając na obecność Dave’a, wyzna jej miłość. Obydwoje zaczną się całować… Cóż, przyznamy, że kamień spadł nam z serca! Wszystko wskazuje na to, że kolejne serialowe zaręczyny tuż, tuż… Co o tym sądzicie?