Teoria Wielkiego Podrywu sezon 9: Odcinek 12, kiedy premiera „The Sales Call Sublimation”?

Ecrit par

12. odcinek 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku! Kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery epizodu „The Sales Call Sublimation”? melty.pl ma dla Was info…

Za nami premiera 11. odcinka 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu”, który na pewno przejdzie do historii serialu – w końcu Sheldon i Amy po raz pierwszy spędzili ze sobą noc! Czy „Shelly” zdecyduje się na małą „powtórkę z rozrywki” nieco wcześniej, niż w dniu kolejnych urodzin swojej ukochanej? Przekonamy się o tym w kolejnych epizodach „TBBT”… Warto jednak podkreślić, że najnowszy z nich, zatytułowany „The Sales Call Sublimation”, ujrzy światło dzienne dopiero… w przyszłym roku!

Jak wynika z medialnych doniesień, premiera 12. odcinka 9. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” zapowiedziana jest na czwartek, 7 stycznia 2016 r.! Czego możemy się spodziewać po „The Sales Call Sublimation”? Jak głoszą spoilery, pracująca jako przedstawicielka farmaceutyczna Penny będzie próbowała zaprezentować ofertę swojej firmy dr Saricie Gallo (w tej roli gościnnie Jane Kaczmarek). Kiedy pani psychiatra nie wyrazi swojego zainteresowania lekami proponowanymi przez bohaterkę, do akcji wkroczy Leonard, odkrywając przy okazji parę interesujących rzeczy na temat swojego małżeństwa… Co o tym sądzicie?

Źródło: CBS